Největší galavečer profesionálního boxu K1 2014

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Box / Bojová umění. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Galavečer boxu v Poděbradech No.6

Golf Club Poděbrady, Poděbrady

04.03.2018

Fight Night 3

Hotel Thermal, Karlovy Vary

16.03.2018

Tímto galavečerem bychom chtěli vrátit tradici z první republiky, kdy se v Lucerně psala historie československého boxu.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Tímto galavečerem bychom chtěli vrátit tradici z první republiky, kdy se v Lucerně psala historie československého boxu.

Zápasit v pražské Lucerně znamenalo patřit k absolutní špičce a tím se chceme držet i v roce 2014. Na galavečeru, stylizující se do 30. let, se v ringu utkají např. Lukáš Konečný, Roman Kracík, Luboš Šuda, Petr Kareš – mistr světa v K1 2013, Jiří Apeltauer – dvojnásobný mistr České republiky v kickboxu a mistr světa WKA 2002 a mnoho dalších.

Slavnostní chvilkou na tomto galavečeru bude ukončení kariéry a poslední zápas v profesionálním boxu jedné z legend tohoto sportu Romana Kracíka.

Dále se pak diváci mohou těšit na definitivní rozloučení s českými fanoušky našeho nejúspěšnějšího profesionálního boxera Lukáše Konečného.

Lukáš Konečný se v ringu představí na několik kol se svými historicky největšími soupeři, se kterými sváděl nezapomenutelné souboje.

Největší galavečer profesionálního boxu a K1 proběhne 30.12.2014 od 19.00 v pražské Lucerně.

Facebook