Kvalifikace Mistrovství Evropy mužů

Mužská basketbalová reprezentace má jedinečnou možnost se po šesti letech probojovat na mistrovství Evropy, které v roce 2013 pořádá Slovinsko. V cestě ale stojí tradičně silná Itálie či vicemistři světa z Turecka. Loňského šampionátu se účastnil i další soupeř ve skupině – Portugalsko

18.8. ČR - Itálie   

27.8. ČR - Turecko    

30.8. ČR - Bělorusko   

5.9.   ČR - Portugalsko

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Mužská basketbalová reprezentace má jedinečnou možnost se po šesti letech probojovat na mistrovství Evropy, které v roce 2013 pořádá Slovinsko. V cestě ale stojí tradičně silná Itálie či vicemistři světa z Turecka. Loňského šampionátu se účastnil i další soupeř ve skupině – Portugalsko. V českém týmu se snoubí mládí a zkušenost hráčů z nejlepších lig Evropy či NBA. Pomozte vytvořit domácí prostředí v chomutovské basketbalové hale. Na ME 2013 postupují první dva týmy ze skupiny a čtyři nejlepší družstva ze třetích míst v porovnání všech šesti kvalifikačních skupin.

Kde:

  • Městská sportovní hala, Mánesova 4980, Chomutov

Web: http://www.cbf.cz

Fotky a videa

Facebook