Eurocup last 16: ČEZ Basketball Nymburk x Asefa Estudiantes (ESP)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Basketbal / Volejbal / Házená. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Volejbal VK Dukla Liberec

Volejbalová hala Dukla Liberec, Liberec

23.11.201710.03.2018

Pohár EUROCUP je druhou nejprestižnější soutěží v Evropě hned po elitní Eurolize. EUROCUP organizuje Unie evropských basketbalových lig (ULEB).
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Pohár EUROCUP je druhou nejprestižnější soutěží v Evropě hned po elitní Eurolize. EUROCUP organizuje Unie evropských basketbalových lig (ULEB).

EUROCUP bude hrát celkem 32 týmů. Nejvíce družstev je z Francie a Německa. Dále zúčastněné týmy z Ruska, Španělska a z Jadranské ligy. Z Belgie, Polska a Turecka, Řecka, Izraele, Itálie, Lotyšska, Nizozemska, Ukrajiny, Rakouska, Bosny, Bulharska, Chorvatska, Česka, Velké Británie, Estonska, Litvy, Portugalska, Rumunska a Švýcarska.

Web: http://www.basket-nymburk.cz

Facebook