NLB Adriatická liga: ČEZ Basketball Nymburk x KK Zadar

NLB Adriatická liga: ČEZ Basketball Nymburk x KK Zadar

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Basketbal / Volejbal / Házená. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Volejbal VK Dukla Liberec

Volejbalová hala Dukla Liberec, Liberec

22.01.201810.03.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V sezóně 2009/10 se NLB Ligy účastní 14 týmů z Srbska, Chorvatska, Slovinska, Bosny a Hercegoviny a Černé Hory.

O obrovské kvalitě a síle současné Adriatické ligy hovoří počet týmů účastnících se evropských pohárů a soutěží, zejména když mnohé z nich pravidelně postupují do nejvyšších kol daných pohárů. Ze 14ti týmů jich v letošní sezóně startuje na evropském poli 10, z toho 6 týmů ve dvou nejprestižnějších soutěží Evropy, Euroleague a Eurocup, a 4 týmy ve velmi kvalitně obsazeném poháru EuroChallenge.

Vysokou úroveň divácky nesmírně zajímavé Adriatické ligy podtrhují nejen  výsledky klubové, ale také individuální a národní úspěchy.Národní týmy zemí bývalé Jugoslávie těží z kvality této soutěže, která svou vyrovnaností a kvalitou velmi důkladně prověřuje a připravuje hráče v jednotlivých zemích, aby se stali základními stavebními kameny svýchreprezentačních týmů. Dle posledních umístění na mistrovstvích lze říci, že balkánské státy hrají prim jak na evropských, tak i na světových šampionátech. V roce 2002 byl národní tým  Srbska prvním týmem v historii,který dokázal na MS porazit reprezentační výběr USA složený z největších hvězd prestižní americké NBA.

Na posledním Mistrovství Evropy, v září 2009, byla účast národních celků hrajících Adriatickou ligu více než impozantní: Srbsko získalo stříbro, Slovinsko bylo čtvrté a Chorvatsko na šestém místě.

Z individualit, které prošli Adriatickou ligou stojí za zmínku hráči jako Milan Gurovič (Galatasaray), Nenad Krstič (NBA), Nikola Pekovič (Panathinaikos), Novica Veličkovič (Real Madrid), Erazem Lorbek (Barcelona), Milenko Tepič (Panathinaikos), Zoran Planinič (CSKA Moskva), Nikola Vujčič (Olympiakos), Miloš Teodošič (Olympiakos), alei další. 

Facebook