Harlem Globetrotters - ZRUŠENO

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Basketbal / Volejbal / Házená. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Volejbal VK Dukla Liberec

Volejbalová hala Dukla Liberec, Liberec

23.11.201710.03.2018

Harlem Globetrotters se opět vrací do Evropy, kde svou strhující show předvedou rovněž i v České republice. Do liberecké Home Credit Areny se vrací basketbalová show po devíti letech, naposledy zde byla v roce 2008. Basketbalová show týmu Harlem Globetrotters je skvělý a fantastický zážitek, na který se vyplatí vyrazit společně s celou rodinou.

Oznámení o zrušení show Harlem Globetrotters konaných dne 8.5 v Brně a dne 9.5. v Liberci


Vážení sportovní fanoušci, s politováním a velkou omluvou,zveřejňujeme nepříjemnou zprávu o zrušení vystoupení show teamu Harlem Globetrotters, které se měly uskutečnit ve dnech 8.5. v Brně v Hale Vodova a 9.5. v Liberci v Home Credit Aréně. Důvodem zrušení akcí je náhle vzniklý spor mezi americkými majiteli teamu a promotérem pro východní Evropu, od kterého jsme jako český pořadatel show řádně zakoupili a zaplatili. Americká strana nám dnes v noci oznámila, že do České republiky team Harlem Globetrotters v námi nasmlouvaných a dlouhodobě zaplacených termínech nedorazí. Tyto dvě znesvářené strany se rozhodly vzít fanoušky v České republice jako rukojmí jejich sporu. Po našem náročném celonočním a celodenním vyjednávání Americká strana nabídla jiné termíny, ale z důvodu, že tyto změny termínu nechtěli nijak právně zaručit ani zaručit plnohodnotnou show, jsme byli nuceni obě vystoupení s velkou lítostí zcela zrušit, aby nevznikaly další škody. Hluboce litujeme zklamání fanoušků a omlouváme se za jim způsobené komplikace.

Zakoupené vstupenky lze samozřejmě vrátit v místě zakoupení. Vstupenky zakoupené přes internet prosím vracet prostřednictvím obchodního oddělení na ticket@ticketpro.cz a prosíme uvést vždy číslo objednávky.


Ještě jednou se moc omlouváme a velmi nás to mrzí.
Blackstar media, s.r.o.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Harlem Globetrotters se opět vrací do Evropy, kde svou strhující show předvedou mimo Německa, Nizozemí, Belgie, Francie, Velké Británie, Rakouska a Španělska, rovněž i fanouškům v Maďarsku, na Slovensku a v České republice. Do liberecké Home Credit Areny se vrací basketbalová show po devíti letech, naposledy zde byla v roce 2008. Basketbalová show týmu Harlem Globetrotters je skvělý a fantastický zážitek, na který se vyplatí vyrazit společně s celou rodinou.


Harlem Globetrotters je tým úžasných míčových kouzelníků z černošské čtvrti Harlem v New Yorku a je určitě nejlepším souborem tohoto sportu na světě. Jejich souhra, efektní akce a spousta srandiček při zápasech exhibičního tempa baví miliony diváků po světě už 90 let. Tešit se můžete na exhibiční střely, smeče na trampolíně nebo soutěž v točení míčem na prstě.

Fotky a videa

Facebook