All-Star Game

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Basketbal / Volejbal / Házená. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Volejbal VK Dukla Liberec

Volejbalová hala Dukla Liberec, Liberec

22.01.201810.03.2018

Rok se s rokem sešel a máme tu pro vás opět exhibiční utkání nejlepších hráčů české Kooperativa NBL. V loňském roce byli hráči poprvé v historii rozděleni podle věku, což s sebou přineslo přirozenou rivalitu. Rozhodli jsme se proto tento model zachovat i letos, a tak budete moci na Velikonoční pondělí 28.3.2016 vidět v ústeckém Sportcentru Sluneta opět souboj mezi Mazáky a Mladými puškami.

Rámcový program akce:

14:00 - Otevření haly pro diváky

15:00 - Zahájení show

1. čtvrtina

Kooperativa 3-point Shoot-out

2. čtvrtina

Celebrity Skill Contest

Poločasové vystoupení

3. čtvrtina

Lotus Slam Dunk Contest

4. čtvrtina

Slavnostní vyhlášení

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Kooperativa NBL All-Star Game

O letošní Kooperativa NBL All-Star Game

Rok se s rokem sešel a máme tu pro vás opět exhibiční utkání nejlepších hráčů české Kooperativa NBL. V loňském roce byli hráči poprvé v historii rozděleni podle věku, což s sebou přineslo přirozenou rivalitu. Rozhodli jsme se proto tento model zachovat i letos, a tak budete moci na Velikonoční pondělí 28. března vidět v ústeckém Sportcentru Sluneta opět souboj mezi Mazáky a Mladými puškami.

Velký vliv můžete mít na sestavy samozřejmě i vy, fanoušci. Tradičně budete volit hráče pro základní pětky obou týmů. Vybírat můžete z předem rozděleného seznamu hráčů z aktuálních soupisek týmů Kooperativa NBL. Věková hranice je 28 let v době konání zápasu.

V rámci utkání Kooperativa NBL All-Star Game vyvrcholí letošní ročník tradiční společné charitativní akce českého basketbalu a České televize Každý koš pomáhá. Více informací najdete zde.

Hlasování probíhá od soboty 13. února do neděle 13. března do 22 hodin. Hlasovat můžete zde.

 

Program Kooperativa NBL All-Star Game

Kooperativa NBL All-Star Game 2016 se uskuteční v ústeckém Sportcentru Sluneta v pondělí 28. března 2016. Celá show začíná v 15:00, tak přijďte včas, ať vám nic neuteče!

Rámcový program akce:

14:00 - Otevření haly pro diváky

15:00 - Zahájení show

1. čtvrtina

Kooperativa 3-point Shoot-out

2. čtvrtina

Celebrity Skill Contest

Poločasové vystoupení

3. čtvrtina

Lotus Slam Dunk Contest

4. čtvrtina

Slavnostní vyhlášení

 

Odkazy:

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10162222914-basketball/215471291032020-kooperativa-nbl-all-star-game-2015

Fotky a videa

Facebook