Basketbal: Česko vs Japonsko

Basketbal: Česko vs Japonsko
E-Ticket
Co je E-Ticket?

přípravné utkání na ME 2015

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Basketbal / Volejbal / Házená. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Volejbal VK Dukla Liberec

Volejbalová hala Dukla Liberec, Liberec

22.01.201810.03.2018

Český národní tým se schází možná v nejsilnější sestavě v historii. Během přípravného období na Mistrovství Evropy sehraje několik přípravných utkání se zvučnými soupeři, ale pouze jediný na domácí palubovce. Nenechte si ujít den plný basketbalu a přijďte fandit českému týmu!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Český národní tým se schází možná v nejsilnější sestavě v historii. Během přípravného období na Mistrovství Evropy sehraje několik přípravných utkání se zvučnými soupeři, ale pouze jediný na domácí palubovce. V brněnské hale Vodova se čeští lvi, vedení hvězdným duem Satoranský-Veselý, utkají s nevyzpytatelným Japonskem.

V rámci tohoto utkání budou mít všichni fanoušci jedinečnou možnost vyfotografovat se s pohárem pro mistra Evropy, který bude 11.8. v Brně v rámci tzv. Trophy Tour.
Již od 10 do 16 hod navíc probíhá v Brně na Náměstí Svobody po celý den bohatý basketbalový program.
Nenechte si ujít den plný basketbalu a přijďte fandit českému týmu!

 

Fotky a videa

Facebook