Mezinárodní basketbalový turnaj žen

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Basketbal / Volejbal / Házená. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Volejbal VK Dukla Liberec

Volejbalová hala Dukla Liberec, Liberec

22.01.201810.03.2018

Český národní tým žen se připravuje na obhajobu stříbrných medailí z Mistrovství světa v basketbalu žen z roku 2010. Již tradičně se vrací tam, kde se historický úspěch odehrál. 4. ročník mezinárodního basketbalového turnaje žen se opět odehraje na palubovce karlovarské KV areny.

ZÁPASY:

 

26.8.2014

17:00 SRB - CAN

19:30 CZE - KOR

 

27.8.2014

17:00 CZE - SRB

19:30 KOR - CAN

 

28.8.2014

17:00 KOR - SRB

19:30 CZE - CAN

 

Tyto ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Český národní tým žen se připravuje na obhajobu stříbrných medailí z Mistrovství světa v basketbalu žen z roku 2010.

Již tradičně se vrací tam, kde se historický úspěch odehrál. 4. ročník mezinárodního basketbalového turnaje žen se opět odehraje na palubovce karlovarské KV areny.

Kromě špičkových mezinárodních utkání bude připraven i doprovodný program a poločasové soutěže pro diváky.

Fotky a videa

Facebook