FIS Mistrovství světa Liberec 2009

Kdy: 18.2.2009 - 1.3.2009

ZÍSKEJTE JEDNU VSTUPENKU ZA 1 KČ !!!!!! Organizační výbor ve spolupráci s českou televizí děkuje fanouškům libereckého šampionátu akcí „1+1"

Pojďme překonat rekord

 

Organizační výbor FIS Mistrovství světa v klasickém lyžování LIBEREC 2009 vyhlašuje na tento pátek na štafetu mužů pokus o vytvoření českého rekordu v návštěvnosti lyžařských závodů. Pojďme společně překonat rekord!

 

Velkou medailovou nadějí libereckého šampionátu a českého lyžování je páteční závod štafety mužů. Dobré výsledky naší reprezentace dávají naději na medailové umístění. Proto se Organizační výbor rozhodl podpořit český manšaft a zároveň poděkovat fanouškům.

 

Všichni zájemci o běžecké závody ve Vesci mohou využít výhodné nabídky. Každý, kdo v den závodu přijde a koupí si u vchodu do areálu vstupenku, dostane bonusovou vstupenku v hodnotě 250,- Kč na stání podél trati za korunu.

 

„Chtěli jsme společně s Českou televizí touto formou poděkovat všem, kdo liberecký šampionát podporují,“ říká Kateřina Neumannová, presidentka Organizačního výboru. „Tato nabídka je formou poděkování za atmosféru, kterou diváci vytvořili během uplynulých závodů a za podporu, které se nám od nich během příprav dostávalo,“ podotýká Neumannová.

 

Pojďme tedy společně českým reprezentantům vytvořit opravdu domácí atmosféru, pojďme je povzbudit za jejich cestou k vítězství.

 

Nabídka na bonusovou vstupenku není omezena jen na závod štafet, ale platí na všechny mistrovské závody ve Vesci. Proč se tedy nepokusit překonat rekord také v sobotním závodě žen na 30 kilometrů, nebo v nedělním finálovém závodě šampionátu mužů na 50 km ….

 

 

Buy Ticket

 

Eintrittskarten kaufen

 

Více informací na www.liberec2009.com

 

Kompletní ceník ZDE

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce


Organizační výbor ve spolupráci s českou televizí děkuje fanouškům libereckého šampionátu akcí „1+1"

Liberec, 23.2.2009 Organizační výbor společně s Českou televizí pro fanoušky lyžování připravil velkou slevovou akci „1+1". Všichni zájemci o běžecké závody ve Vesci mohou využít výhodné nabídky. Každý, kdo v den závodu přijde a koupí si u vchodu do areálu vstupenku, dostane bonusovou vstupenku v hodnotě 250,- Kč na stání podél trati za korunu.

 

„Chtěli jsme společně s Českou televizí touto formou poděkovat všem, kdo liberecký šampionát podporují," říká Kateřina Neumannová, presidentka Organizačního výboru. „Tato nabídka je formou poděkování za atmosféru, kterou diváci vytvořili během uplynulých závodů a za podporu, které se nám od nich během příprav dostávalo," podotýká Neumannová.


Nabídka platí od 24. února do konce šampionátu.
K nedělnímu odpoledni navštívilo závody FIS Mistrovství světa v klasickém lyžování LIBEREC 2009 téměř 80 000 diváků. Šampionát pokračuje již zítra divácky atraktivními závody ve sprintu mužů a žen.

 

 

Kategorizace prostorů v areálu Vesec

 

Publikované schéma poskytuje orientační informaci o kategorizaci prostorů v areálu Vesec, ve kterých budou platit jednotlivé druhy vstupenek.

 

1.    kategorie – tribuna k sezení – podél startovní rovinky

2.    kategorie – tribuna ke stání – podél cílové rovinky

3.    kategorie - tribuna k stání – podél startovní rovinky

4.    kategorie – stání podél tratí

 

Kde:

  • Liberec - Ještěd - Vesec, , Liberec
  • Skokanský areál Ještěd, Liberec,
  • areál Vesec, , Liberec
  • Home Credit Arena, Jeronýmova 494/20, Liberec

Fotky a videa

Facebook