Překonání Gravitace 2016

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Sport. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Halové mistroství Evropy žen v Praze 2018

Arena Sparta Podvinný mlýn, Praha 9

19.01.201821.01.2018

Extraliga 2017/2018: Bílí Tygři Liberec (domací utkání)

Home Credit Arena, Liberec

19.01.201823.01.2018

Světoví jezdci na kolech míří do Kroměříže na souboj s názvem Překonání Gravitace. Své síly si změří na dvou osmimetrových skocích nejen reprezentanti Španělska, ale i Ruska nebo Francie či Maďarska.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Světoví jezdci na kolech míří do Kroměříže na souboj s názvem Překonání Gravitace. Své síly si změří na dvou osmimetrových skocích nejen reprezentanti Španělska, ale i Ruska nebo Francie či Maďarska. Jezdci se postarají o nezapomenutelnou atmosféru a dechberoucí triky uchvátí každého z vás. V průběhu celého dne bude probíhat kromě jiného taky graffiti jam. Úplnou premiéru v České republice budou mít i takzvané FUEL GIRLS. Nádherné holky v plavkách vystupující v Las Vegas přiletí podpořit tuto akci a před zraky diváků předvedou originální ohnivou show. Největší akce v České republice tohoto formátu umocní i hudební scéna, na které nebude chybět například Ben Cristovao, Rytmus nebo Kali & Peter Pann. Pro příznivce jiného žánru vystoupí rocková kapela Lili Vilit, SunsetTrail nebo punkáči Pipes and Pints, kteří sklízí úspěchy ve světě.

Fotky a videa

Facebook