Překonání Gravitace 2016

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Sport. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Volejbal VK Dukla Liberec

Volejbalová hala Dukla Liberec, Liberec

27.11.201710.03.2018

Home Credit Arena Liberec

Home Credit Arena, Liberec

29.11.201722.05.2018

Světoví jezdci na kolech míří do Kroměříže na souboj s názvem Překonání Gravitace. Své síly si změří na dvou osmimetrových skocích nejen reprezentanti Španělska, ale i Ruska nebo Francie či Maďarska.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Světoví jezdci na kolech míří do Kroměříže na souboj s názvem Překonání Gravitace. Své síly si změří na dvou osmimetrových skocích nejen reprezentanti Španělska, ale i Ruska nebo Francie či Maďarska. Jezdci se postarají o nezapomenutelnou atmosféru a dechberoucí triky uchvátí každého z vás. V průběhu celého dne bude probíhat kromě jiného taky graffiti jam. Úplnou premiéru v České republice budou mít i takzvané FUEL GIRLS. Nádherné holky v plavkách vystupující v Las Vegas přiletí podpořit tuto akci a před zraky diváků předvedou originální ohnivou show. Největší akce v České republice tohoto formátu umocní i hudební scéna, na které nebude chybět například Ben Cristovao, Rytmus nebo Kali & Peter Pann. Pro příznivce jiného žánru vystoupí rocková kapela Lili Vilit, SunsetTrail nebo punkáči Pipes and Pints, kteří sklízí úspěchy ve světě.

Fotky a videa

Facebook