Svatební dny

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Výstavy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

21.07.201831.12.2018

Ateliér Art Fest

Průmyslový palác, Praha

07.09.201809.09.2018

Kdy: 12.1.2018 - 13.1.2018

Tato akce se bude konat v jednom z největších a nejmodernějších kongresových hotelů, a to již po osmé, ve dnech 12. – 13. 1. 2018. Svatebními dny 2018 vás bude provázet moderátor Petr Vágner.

v prodeji dvoudenní vstupenka 12.1.-13.1.2018

12.1. od 15,00 do 20,00 hod.

13.1. od 10,00 do 18,00 hod.

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

NEJVĚTŠÍ SVATEBNÍ AKCE V ČR NABÍDNE PESTRÝ DOPROVODNÝ PROGRAM

Svatební dny, které se již tradičně konají v lednu v pražských Vysočanech, jsou považovány za největší svatební veletrh v České republice a patří mezi oblíbené akce roku. Pořadatelé připravili pro návštěvníky, kterých bývá okolo 5 tisíc, velmi bohatý doprovodný program. Během dvou dnů se na pódiu vystřídá módní přehlídka, talkshow, škola tance, tombola a různá hudební vystoupení. Moderátorského mikrofonu se chopí oblíbený herec a moderátor Petr Vágner a slavnostní páteční zahájení bude ve stylu Mamma Mia! s Olgou Lounovou a Petrou Vraspírovou.

Svatební dny 2018 proběhnou v pátek a v sobotu 12. - 13. ledna. Clarion Congress Hotel Prague v pražských Vysočanech nabízí plochu přes 3000 m2, kterou využije více než 150 vystavovatelů. Pro nastávající novomanžele je to ideální místo, kde mohou čerpat inspiraci pro svoji vlastní svatbu. Návštěvníci se však neskládají pouze ze zasnoubených párů. Každoročně navštíví veletrh různé skupiny lidí napříč generacemi. Vystavovatelé se nespecializují pouze na svatby. Jejich služby nebo produkty se využívají i na různé oslavy, konference apod.
„Mám radost z toho, jak veletrh hezky zraje. Vystavovatelé jsou spokojení a často si na konci veletrhu rezervují své místo i na další ročník. Neustále také přicházejí noví. Je to pro nás potvrzení toho, že nasazení, se kterým veletrh připravujeme má smysl.." popisuje svoje pocity pořadatel Milan Novák.

Na jednom místě v jeden den se tak shromáždí široká nabídka svatebních salonů, cukrářů, fotografů, svatebních agentů, šperkařů, kosmetických značek a mnoho dalších. Velká výhoda je možnost si vyzkoušet šaty, ochutnat dorty a zákusky, vybrat ty pravé snubní prsteny ze široké nabídky za veletržní ceny nebo se nechat nalíčit či načesat. Svatební dny šetří budoucím nevěstám a ženichům čas a dává jim možnost srovnání v jednu chvíli na jednom místě.

Pořadatel se rozhodl připravit pro návštěvníky opravdu pestrý doprovodný program. Celým veletrhem bude provázet oblíbený herec a moderátor Petr Vágner, kterého z části doprovodí instagramová hvězda A.n.d.u.l.a, která je médii označována za nejvtipnější holku instagramu. Aneta Mikšíčková alias A.n.d.u.l.a je čerstvě vdaná a její svatba byla velmi sledovaná. Připraví si pro své fanoušky několik důležitých poznatků, které se budou při přípravě nebo na samotné svatbě hodit.
Svatební dny slavnostně zahájí hudební vystoupení muzikálu Mamma Mia! v podání zpěvaček Olgy Lounové a Petry Vraspírové. Chybět nebudou ani typické kostýmy ve stylu legendární skupiny ABBA.
Romantické melodie zahraje talentovaný saxofonista René Junior, který se objevil už v minulém ročníku. Díky velkému úspěchu se vrací, avšak s novým programem.
Pro ty, kteří milují tanec anebo se ho chtějí naučit, bude připravena taneční škola modelky a několikanásobné vítězky soutěží krásy Michaely Haladové JM DANCE. Michaela se svým tanečním partnerem předvede několik choreografií a pokusí se pár odvážlivců naučit základní kroky.
Snad každá nevěsta chce být tou nejkrásnější, a tak nebývá nic neobvyklého, že před svatbou drží dietu. Jak zhubnout do svatebních šatů bez jo-jo efektu prozradí během talkshow snoubenci - Muž roku Jakub Kraus a IFBB Bikini PRO Eva Havelková.
„Díky sociálním sítím se do našeho povědomí dostanou lidé, o kterých bychom jinak možná ani nikdy neslyšeli. Stávají se z nich reálné celebrity, které mnoho lidí inspirují. Proto jsme jich pár vytipovali a dali návštěvníkům možnost je vidět naživo, a ne pouze online. Jakub Evičku nedávno požádal v Dubaji o ruku a A.n.d.u.l.a byla letos nevěstou. Myslíme si, že jejich rady a zkušenosti, které si už teď připravují do své talkshow, se budou někomu hodit." vysvětluje PR manažerka a produkční doprovodného programu Pavlína Kadlecová.
O další hudební vystoupení se postará duo sólových zpěvaček ze skupiny AURORA party band by Uliana Elina, které budou zpívat všechny populární skladby od 80. let po současnost.
Tradičně se návštěvníci mohou těšit na několik módních přehlídek s krásnými modelkami. Nově bude zařazena přehlídka pánských obleků.

Jako bonus je připravena speciální digitální selfie autogramiáda v rámci prezentace nejnovějšího modelu mobilního telefonu SAMSUNG NOTE 8 stánku Samsung. Prozatím svoji účast potvrdil Petr Vágner, Jakub Kraus, Olga Lounová, Petra Vraspírová. V jednání jsou další mediálně známé tváře. Bližší informace budou zveřejněny později.

Fotky a videa

Facebook