4Fit Fest 2017

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Výstavy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

26.06.201831.12.2018

Ateliér Art Fest

Průmyslový palác, Praha

07.09.201809.09.2018

Špičku české fitness, crossfit a strongman scény přivítá Výstaviště v Holešovicích! Přijďte si užít svůj den na 4Fit Fest 2017 na pražské Výstaviště v sobotu 19. srpna od 10 do 21 hodin a dozvíte se vše nejen o fitness, oblečení a výživě. Navíc vás čekají exhibice a soutěže o hodnotné ceny.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Špičku české fitness, crossfit a strongman scény přivítá Výstaviště v Holešovicích!

Přijďte si užít svůj den na 4Fit FEST 2017 na pražské Výstaviště v sobotu 19. srpna od 10 do 21 hodin a dozvíte se vše nejen o fitness, oblečení a výživě. Navíc vás čekají exhibice a soutěže o hodnotné ceny.

A nejen to, návštěvníky veletrhu čeká nabitý program, nejrůznější venkovní aktivity, show, monitoringy, testování fitness doplňků a kosmetiky. Také se mohou těšit na grilování, ke kterému se bude čepovat nové fit pivo. Na veletrhu bude k vidění nejrůznější tréninky Crossfitu, powerliftingu nebo bojové sporty od MMA, Box či Kick box pro děti.

„Těším se na první ročník tohoto veletrhu, přesně to zde chybělo," uvedl ambasador festivalu a mistr světa v powerliftingu, Jiří Tkadlčík. Mezi dalšími známými osobnostmi se veletrhu zúčastní Karolína Tlustá, vítězka Arnold Classic Europe, Sebastian Gunčík nebo oficiální trenér soutěže Miss Face, František Uvíra a mnoho dalších.

Fotky a videa

Facebook