GHMP Výstava: Alena Kotzmannová

GHMP Výstava: Alena Kotzmannová

(do 29.1.2017)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Výstavy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

20.11.201731.12.2017

GHMP Výstava: Otčenáš Františka Bílka a Alfonse Muchy

Bílkova vila, Praha 6 - Hradčany

31.12.2017

Alena Kotzmannová: Králík a královna

od: 19. 10. 2016 do: 29. 1. 2017
Colloredo-Mansfeldský palác, Karlova 2, Praha 1

út-ne 10.00–18.00

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V rámci své nové výstavy „Králík a královna“ vytvořila Alena Kotzmannová (*1974) site-specific instalace přímo pro prostor barokního křídla Colloredo-Mansfeldského paláce. Některé z nich navazují na sérii Pokusů o znovunalezení skutečnosti, na kterých umělkyně pracuje již od roku 2010. Jedná se o cykly fotografií, tisků a objektů. Základní idea je kombinace nalezených vizuálních motivů s fotografiemi z autorčina vlastního archivu a nově pořízenými snímky. Každá ze sérií vychází z jednoho nalezeného záběru či objektu, který se Kotzmannová pomocí dalších fotografií snaží „znovupojmenovat a redefinovat“ v aktuálním čase a místě: „Pokouším se znovunalézt nikoliv skutečnost, kterou původní motiv reprezentuje, ale vizuálně analyzovat základní prvky motivu jako důkazy toho, že skutečnost je obrazy reprezentována vždy nově v závislosti na proměně kontextu…“

Facebook