GHMP Výstava: Milan Grygar

GHMP Výstava: Milan Grygar

ve dnech 17.12.2014 - 5.4.2015

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Výstavy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

20.11.201731.12.2017

GHMP Výstava: Otčenáš Františka Bílka a Alfonse Muchy

Bílkova vila, Praha 6 - Hradčany

31.12.2017

Retrospektivní výstava představí jeho tvorbu od poloviny 60. let, kdy poprvé realizaci uměleckého díla propojil s fenoménem prostorovosti zvuku až do současnosti, ve které jeho individuální koncepce vizuálně-akustické formy díla získává další nové podoby.

Městská knihovna: Út-NE 10:00-18:00

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Milan Grygar se ve své tvorbě trvale zabývá vzájemným vztahem obrazu, zvuku a prostoru. Jedná se o originální koncept, který je v současném umění ojedinělý. Spíš než s domácí výtvarnou scénou  tak souvisí s názorovými okruhy evropského a amerického umění. Retrospektivní výstava představí jeho tvorbu od poloviny 60. let, kdy poprvé realizaci uměleckého díla propojil s fenoménem prostorovosti zvuku až do současnosti, ve které jeho individuální koncepce vizuálně-akustické formy díla získává další nové podoby.

Pořadatel: http://www.ghmp.cz

Facebook