GHMP Výstava: Dvojexpozice - Sbírka pražského domu fotografie v GHMP

GHMP Výstava: Dvojexpozice - Sbírka pražského domu fotografie v GHMP

ve dnech 19.11.2014 - 1.2.2015

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Výstavy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Výstava Czech Press Photo

Staroměstská radnice, Praha 1

22.11.201730.01.2018

Multimedialní výstava BOSCH Oživené vidění

Výstaviště Praha Holešovice, Praha

19.01.201805.05.2018

Výstava Dvojexpozice představí výběr fotografií z 557 položek sbírky Pražského domu fotografie, která byla začleněna jako dar do akvizic Galerie hlavního města Prahy na podzim roku 2010.

Dům fotografie: Út-NE 10:00-18:00

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

DVOJEXPOZICE / SBÍRKA PRAŽSKÉHO DOMU FOTOGRAFIE V GALERII HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY

Výstava Dvojexpozice představí výběr fotografií z 557 položek sbírky Pražského domu fotografie, která byla začleněna jako dar do akvizic Galerie hlavního města Prahy na podzim roku 2010. Soubor originálů, často zvětšenin na bromostříbrném papíře, zachycuje průřez fotografickou tvorbou 20. století převážně českých autorů,s důrazem na soudobou tvorbu, zvláště 80. a 90. let. Výjimečně se dotýká i prvních roků nového tisíciletí. Výstava nesleduje tematická hlediska ani ucelenost žánrového spektra. Představí vybrané autorské příspěvky, ve kterých vynikne časová souběžnost různých tvůrčích metod. Zastoupeni budou solitérní osobnosti, jako jsou Pavel Baňka, Vladimír Birgus, Michaela Brachtlová, Dagmar Hochová, Karel Cudlín, Eva Fuka, Viktor Kolář, Jan Ságl, Jindřich Štreit, Petr Zhoř a další.

Pořadatel: http://www.ghmp.cz

Facebook