Chagall / Reynek

Chagall / Reynek

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Výstavy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Výstava Czech Press Photo

Staroměstská radnice, Praha 1

22.11.201730.01.2018

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

19.01.201831.12.2018

Cena: viz. níže

Kdy: 16.4.2014 - 20.9.2014

Sto pět originálních grafik a tři typografické listy, kterými světoznámý bělorusko-francouzský malíř Marc Chagall doprovodil v roce 1956 vydanou limitovanou sérii Starého zákona bible, budou poprvé k vidění v České republice v rámci úspěšné výstavy REYNEK.

VSTUPNÉ:

Plné: 150

 

Snížené: 80 Kč (děti 6–15 let, studenti do 26 let po předložení průkazu, senioři nad 65 let)

 

Rodinné: 300 Kč (max. 2 dospělé osoby a max. 3 děti do 18 let)

 

Zdarma: děti do 6 let, ZTP a ZTP/P a doprovod, pedagogický doprovod studentů AMG (Asociace muzeí a galerií), RG (Rada galerií), držitelé průkazů ICOM, ICOMOS, NPÚ, GHMP, Zväz Múzeí na Slovensku, Členové společnosti přátel Národní galerie v Praze, držitelé Prague Card (Pražské turistické karty), Držitelé čestné vstupenky, držitelé V.I.P. vstupenky, Uměleckohistorická společnost v českých zemích, držitelé novinářské karty Národní galerie v Praze, certifikovaný průvodce (Pražská informační služba – PIS)

Držitelé nabité Opencard: sleva 10 % z plného vstupného

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Sto pět originálních grafik a tři typografické listy, kterými světoznámý bělorusko-francouzský malíř Marc Chagall doprovodil v roce 1956 vydanou limitovanou sérii Starého zákona bible, budou poprvé k vidění v České republice

Expozice přibude ve Valdštejnské jízdárně k již probíhající návštěvnicky úspěšné výstavě díla Bohuslava Reynka. Díky spojení Reynka a Chagalla získá divák možnost porovnat křesťanský a židovský přístup ke stejnému literárnímu zdroji, vidění téhož osobnostmi, jejichž lidské osudy byly naprosto protichůdné. 

Bohuslav Reynek – Génius, na kterého jsme měli zapomenout.

Nejreprezentativnější výstava grafického díla po desetiletí zapovězeného českého tvůrce

Znalci, kunsthistorici a sběratelé umění už Reynkovo výtvarné dílo objevili a docenili. Nyní máte ojedinělou příležitost poznat Bohuslava Reynka i Vy.

Výběr z grafických listů Bohuslava Reynka zhlédlo v Pekingu 58 000 návštěvníků.

Facebook