Tim Burton a jeho svět

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Výstavy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

20.07.201831.12.2018

Ateliér Art Fest

Průmyslový palác, Praha

07.09.201809.09.2018

Výstava s názvem Tim Burton a jeho svět bude probíhat v Praze a návštěvníci zde uvidí několik set Burtonových kreseb, maleb, fotografií, skic či sochařských instalací. Jedinečnou výstavu doplní také zajímavý doprovodný program včetně dvou sálů s projekcí Burtonových filmů.

Otevřeno:

 

út – ne 10:00 – 20:00 hodin

 

Vstupenky označené ÚT - PÁ platí na 1 vstup v libovolný den v daném období

 

Vstupné:

Plné: 190 Kč

 

Slevy v místě konání:

Zvýhodněné vstupenky je možno zakoupit pouze na místě.

Snížené: 130 Kč (děti 6–15 let, studenti do 26 let po předložení průkazu, senioři nad 65 let, ZTP, novináři po předložení průkazu)

Rodinné: 490 Kč (max. 2 dospělé osoby a max. 3 děti do 18 let)

Držitelé Opencard: sleva 10 % z plného vstupného

Školy: ZŠ, SŠ, VŠ (min. 15 osob + 1 jako doprovod): 50 Kč, pro pedagogický doprovod: zdarma

 

V případě, že je v předprodeji již vyprodáno, zakoupíte vstupenky na výstavu v místě konání.

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Od 28. března do 3. srpna 2014 pohltí Prahu svět amerického režiséra Tima Burtona. Výstava s názvem Tim Burton a jeho svět bude probíhat v Domě U Kamenného zvonu v Praze a návštěvníci zde uvidí několik set Burtonových kreseb, maleb, fotografií, skic či sochařských instalací. Jedinečnou výstavu doplní také zajímavý doprovodný program včetně dvou sálů s projekcí Burtonových filmů.

Beetlejuice, Střihoruký Edward, Karlík a továrna na čokoládu, Alenka v říši divů nebo Batman. Všechny tyto nesmírně oblíbené kultovní filmy spojuje jedno velké jméno – Tim Burton. Americký režisér a výtvarník – snad největší surrealistický fantasta současnosti – v březnu navštíví Prahu, aby zde osobně zahájil nově koncipovanou výstavu své výtvarné tvorby. Výstava Tim Burton a jeho svět, která proběhne od 28. března do 3. srpna 2014 v Domě U Kamenného zvonu, nabídne několik set kreseb, maleb, fotografií, skic a sochařských instalací. Výstavu pořádá organizace Art Movement společně s Galerií hlavního města Prahy, pod kurátorským vedením Jenny He a ve spolupráci s Tim Burton Productions.

Tim Burton je u nás známý především jako filmový režisér, více než to je však výtvarníkem. Z jeho pera vznikají návrhy pro řadu postav a scenérií. Preciznost v pojednání každého detailu u něj začíná při práci s perem na papíře a je posléze patrná ve všech složkách jeho filmů, od scénografických a kostýmních návrhů až po zcela individuální přístup k tvůrčímu dialogu probíhajícímu mezi Burtonem a jedním z jeho nejbližších spolupracovníků, hercem Johnnym Deppem. Rozpětí jeho dovedností svědčí o umělcově tvůrčím duchu i o jeho vskutku ojedinělé všestrannosti. Fanoušci budou moci na výstavě zhlédnout jeho první kreslířské pokusy, některé nikdy nerealizované projekty, filmy z limitované distribuce i slavné loutky z jeho animovaných snímků.

 

•         Odkazy na stránky akce, pořadatele, facebook, nebo Gogole+;

http://www.timburton.cz/

https://www.facebook.com/TimBurtonAjehoSvet

https://twitter.com/TBaJehoSvet

http://instagram.com/timburtonajehosvet

https://plus.google.com/u/0/117321116885092606366/posts

https://www.facebook.com/events/1388768471379415/

Facebook