Tutanchamon - Jeho hrob a poklady

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Výstavy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

19.11.201731.12.2017

GHMP Výstava: Otčenáš Františka Bílka a Alfonse Muchy

Bílkova vila, Praha 6 - Hradčany

31.12.2017

speciální nabídka

Cena: viz. níže

Nejúspěšnější výstava všech dob prezentovaná v České republice prodloužena do neděle 13. října 2013

Otevírací doba výstavy každý den od 9:00 do 19:00!

 

Vstup na výstavu je v půlhodinových intervalech. Časový úsek vyznačený na vstupence označuje časové rozmězí, kdy bude návštěvník vpuštěn na výstavu. Pořadatel si vymezuje právo na posunutí časového úseku.

 

Vstupné na výstavu:

 

Kategorie Vstupné
Dospělí (po - pá) 350 CZK
Dospělí (víkend + svátky) 390 CZK
Děti 6-14 let (po - pá) 200 CZK
Děti 6-14 let (víkend + svátky) 220 CZK
ZTP/P+doprovod, Studenti a Senioři nad 65 let (po - pá) 300 CZK
ZTP/P+doprovod, Studenti a Senioři nad 65 let (víkend + svátky) 330 CZK
Rodinné vstupné: 2 dospělí a 3 děti (po - pá) 900 CZK
Rodinné vstupné: 2 dospělí a 3 děti (víkend + svátky) 1 000 CZK
Skupina 10 a více osob (po - pá)* 320 CZK
Školní skupina 10 a více osob (po - pá)** 190 CZK

 

* Vstupenky pro Skupiny jsou k dispozici pouze na místě.

** Tyto vstupenky rezervujte prostřednictvím e-mailu: vstupenky@tut-vystava.cz nebo telefonicky: 734 346 615

 

V ceně vstupenky je zahrnuto zapůjčení Audioprůvodce.

 

Na výstavu lze zakoupit také DÁRKOVOU POUKÁZKU. Více informací zde.

 

 

KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY a PŘEDNÁŠKY

 

V rámci výstavy „Tutanchamon - jeho hrob a poklady" se v Praze uskuteční série výjimečných přednášek se světovými odborníky na téma starověkého Egypta a témat s tímto spojených.

Zároveň jsme pro vás připravili sérii komentovaných prohlídek naší výstavy! Přijďte si užít výstavu včetně živého výkladu!

Více informací zde: KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY a PŘEDNÁŠKY.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Výstava „Tutanchamon – jeho hrob a poklady“ v Praze

 Nejúspěšnější výstava všech dob prezentovaná v České republice prodloužena do neděle 13. října

Výstavu Tutanchamon – jeho hrob a poklady shlédlo v České republice již přes 400 000 návštěvníku, což ji doposud dělá nejúspěšnější akcí svého druhu, která byla doposud představena v Praze i v České republice. Z důvodu zvýšeného zájmu o výstavu v posledních dnech, se pořadatelé rozhodli výstavu prodloužit a umožnit ji tak shlédnout všem, kteří touží zažít tuto neopakovatelnou cestu do Starého Egypta.

 “Jsme velice rádi, že I přes velice nabitý kalendář této fantastické světové podívané, nám bylo umožněno výstavu v Praze ponechat o další tři týdny déle. Díky společnosti Semmel Concerts tak budeme schopni vyhovět ohromnému zájmu o výstavu během těchto posledních dní” zmínil Serge Grimaux, promotér výstavy.

Největší putovní výstava na světě pokračuje ve své cestě plné ohromující úspěchu. Kritikové, široká veřejnost i samotní návštěvníci jsou ve svých názorech jednomyslní, jedná se mnohem vice než pouhou výstavu, Tutanchamon – jeho hrob a poklady je třídimenzionálním filmem vyprávěným Sirem Howardem Carterem, osobou, jejíž vášeň vedla k největšímu archeologickému objevu všech dob.

Díky enormního zájmu veřejnosti o egyptologii a úspěchu výstavy, se promotér rozhodl v úterý 24. října věnovat veškeré příjmy z prodeje lístků z pondělí 23. září Občanskému sdružení Sluneční paprsek (www.sluencnipaprsek.cz).

Sluneční paprsek

Sluneční paprsek je občanské sdružení, jehož hlavní cílem je plánování ozdravných pobytů pro děti. Pobyty jsou určené především pro děti, které prodělaly hemato-onkologické onemocnění nebo jsou chronicky a vážně nemocné. „Podpořit děti se speciálními potřebami přes charitativní organizaci, jejíž název v sobě nese slunce, se nám zdála jako dobrý nápad. Ve Starém Egyptě hrálo slunce důležitou roli a navíc byl Tutanchamon přezdíván Dětský král“ zhodnotil Grimaux.

Výstava „Tutanchamon – jeho hrob a poklady“ v Praze

Výstava „Tutanchamon – jeho hrob a poklady“ přibližuje svým návštěvníkům historicky jedinečnou událost – objevení hrobky faraona Tutanchamona, k němuž došlo v roce 1922 v egyptském Údolí králů. Výstava byla poprvé představena v roce 2008 v Curychu, odkud dále pokračovala do České republiky, kde ji v Brně od října 2008 do března 2009 navštívilo více než 200 000 příznivců starověkého Egypta. Od té doby výstavu navštívily téměř čtyři milióny lidí, mj. v Mnichově, Madridu, Dublinu, Bruselu, Soulu, Paříži nebo například v Amsterdamu. Nyní se v rozšířené podobě výstava opět do České republiky vrací. Od čtvrtka 28. 3. 2013 ji budou moci zájemci navštívit na Výstavišti v Praze-Holešovicích, kde výstava potrvá do konce června.

Výstava si ve svém druhém uvedení v České republice připravila pro návštěvníky několik novinek. Kromě nové inscenace pokladnice a zcela nové koncepce audio průvodce zde bude poprvé představena mimořádná expozice věnovaná Howardu Caterovi, který roku 1922 hrobku faraona Tutanchamona objevil. Jedná se o modul, který je dalším logickým krokem při rozšiřování výstavy a návštěvníkům nabízí další dosud neznámý pohled na objevení Tutanchamonovy hrobky.

Fotky a videa

Facebook