18th International Tattoo Convention Prague

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Životní styl. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Spokey Rainbow Run

Různá místa v ČR

25.08.2018

Ateliér Art Fest

Průmyslový palác, Praha

07.09.201809.09.2018

18th International Tattoo Convention Prague, 20 - 22.5.2016, výstaviště Praha 7 - Holešovice

Předprodej byl již ukončen, vstupenky zakoupíte v místě konání, děkujeme.

Aktuální informace na https://www.facebook.com/tattooconventionprague/

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Pražský festival tetování vznikl v roce 1998, pod oficiálním názvem International Tattoo convention Prague.

Chtěli jsme přiblížit tetování a body art jako umění a ne jako pouze výsadu kriminálníků, jak to bylo do té doby vnímáno, důsledkem komunistického režimu.

Po celém světě, se konají tato setkání, při kterých se návštěvníci mohou nejen potetovat od tatérů, kvůli kterým by museli odcestovat do ciziny, ale i tatéři se zde potkávají a předávají si zkušenosti.

První ročník se v Praze konal na Strahově, ve sportovní hale, a byl přijat velmi vlažně od návštěvníků, patrně nevěděli co od takové akce očekávat. V následných ročnících se však návštěvnost a zájem lidí zvyšoval. Což nás těší.

Po několika ročnících v kulturním domě Barikádníků a následných šesti let ve sportovní hale na Slavii se Tattoo convention usadil na Pražském Výstavišti, který je pro tato setkání asi nejlepším prostorem.

Po dobu naší historie se v doprovodném programu představilo několik zajímavých umělců, z řad zpěváků stojí za zmínku H. Zeťová, A. Brichta, V. Čok, James Cole či skupiny P.S.H., Prago Union nebo Arakain.

V doprovodném programu v rámci freak show Prahu několikrát navštívil se svým vystoupením Crazy white Sean z Holandska a vždy se setkal s velkým ohlasem, dále finští Circus Mundus Absurdus a i Hell piercing show z Prahy.

Každý ročník má i svou Miss, volenou z řad návštěvnic akce přihlášených do soutěže, módní přehlídku, koutek pro děti, či jiné vyžití spojené s body artem.

Fotky a videa

Facebook