Souboj nevěst

Souboj nevěst

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Životní styl. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Mistrovství ČR v Latinskoamerických tancích

Lucerna - Velký sál, Praha

03.02.2018

Oslava čínského roku

Obecní dům, Praha

15.02.201817.02.2018

Vybírejte z adeptek na postup! Nevěsty, které do pátku 7. února do 18 hodin dostanou nejvíc vašich SMS hlasů, se zúčastní slavnostního čtvrtfinálového večera 8.února 2014 v hotelu Diplomat Praha, kde budou bojovat o přízeň publika a poroty. Dvanáct z nich pak postoupí do semifinále.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Vybírejte z adeptek na postup! Nevěsty, které do pátku 7. února do 20 hodin dostanou nejvíc vašich SMS hlasů, se zúčastní slavnostního čtvrtfinálového večera 8.února v hotelu Diplomat Praha, kde budou bojovat o přízeň publika a poroty. Dvanáct z nich pak postoupí do semifinále.

Tvar SMS: NEVESTA mezera CISLO_NEVESTY na telefonní číslo 903 33 20.

Zúčastněte se svatebního veletrhu v hotelu Diplomat a staňte se divokou kartou v třetím ročníku Souboje nevěst o pohádkové věno!

Fotky a videa

Facebook