Silvestrovský cirkus v Lucerně

Silvestrovský cirkus v Lucerně

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Silvestr / Novoroční akce. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Great Organ Music

Kostel Nejsvětějšího Salvátora, Praha 1

25.11.201708.01.2018

Consortium Pragense Orchestra

Kostel sv. Mikuláše, Praha 1

01.12.201703.01.2018

Kino Lucerna připravilo na letošní poslední den roku pro své návštěvníky fantastický a netradiční silvestrovský zážitek
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Kino Lucerna připravilo na letošní poslední den roku pro své návštěvníky fantastický a netradiční silvestrovský zážitek: ve spolupráci s distribuční společností Bontonfilm uvede v rámci večera s názvem "Silvestrovský cirkus v Lucerně" předpremiérovou projekci snímku režiséra Andrew Adamsona  v produkci Jamese Camerona "CIRQUE DU SOLEIL: VZDÁLENÉ SVĚTY 3D".  Ve Spojených státech se první projekce filmu odehraje 21.12., a to pouze v limitovaném uvedení, silvestrovští návštěvníci Lucerny budou tedy opravdu mezi prvními, kteří snímek napříč světem uvidí.

Cirque du Soleil je slavná a unikátní  show, napěchovaná neskutečnými akrobatickými výkony, která na své pouti napříč světem učarovala statisícům diváků. Mezi těmi beznadějně okouzlenými byl i filmový mág James Cameron, který se posléze rozhodl kouzlo představení převést na filmové pláno. Jelikož je ale velmi pracovně vytížen natáčením pokračování Avataru, spokojil se "pouze" s produkcí a režii svěřil tvůrci prvních svou Shreků, režiséru Andrew Adamsonovi. To však nic neubírá na faktu, že diváky čeká fascinující filmový 3D zážitek, který možná v kině do této doby nikdo neprožil. Spojení toho nejlepšího akrobatického cirkusového umění  s třetím rozměrem filmového plátna, kterého se navíc chopí excelentní filmaři, jistě uchvátí nejednoho diváka.

Projekce snímku však není to jediné, co na návštěvníky silvestrovského večera v Lucerně čeká. Program večera je následující:

18:00 otevření prostor kavárny & welcome drink

19:00 projekce snímku "Cirque du Soleil: Vzdálené světy 3D" v kinosálu

21:00 zahájení popremiérového rautu v propojených prostorách kinokavárny a Mramorového sálu Paláce Lucerna

22:00 - 03:00 DJ's Dance Party v kinokavárně

00:00 půlnoční přípitek

00:30 popůlnoční občerstvení v Mramorovém sálu

Fotky a videa

Facebook