The Amazing Cabaret Rouge

The Amazing Cabaret Rouge

ZRUŠENO

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Silvestr / Novoroční akce. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Avangardní, emociální ,extravagantní prostor svobody, Amazing Cabaret Rouge otvírá ve velkém hranice možností. 

Pozor - Představení bylo zrušeno. Vstupné Vám bude vráceno v místě zakoupení. Děkujeme za pochopení 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Avangardní, emociální ,extravagantní prostor svobody, Amazing Cabaret Rouge otvírá ve velkém hranice možností. 

Amazing Cabaret Rouge je značka jednoho z největších a nejlepších večerů fetiš a post-fetiš V Evropě. Je v řadě večerů jako Torture Garden, Demonia, Wasterland nebo Tokyo Dacadance. V konceptu Velký Moderní Ples, Amazing Cabaret Rouge je místo setkání všech tendencí erotismu, hudby a divadla. Obklopený elektronickou hudbou, otevřený dalším stylům Elektro Swing, Nu Disco, Gring Rock, Electro Clash, 80 léta, každý najde svůj zážitek a intimní prožití.

Pozor - Večer nepřístupný méně 18 let, povinný večerní kostým, nedovoleno jean, tenisky, kapuce a každodenní banální oblečení. Budte kreativní a extravagantní ! 

Fotky a videa

Facebook