Silvestr Oldies Hippie Carneval

Silvestr Oldies Hippie Carneval

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Silvestr / Novoroční akce. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Rok se s rokem sešel a máme tu velkolepý Silvestr v klubu Mersey plný skvělé hippie hudby. Vítány jsou oblečky ve stylu 60. a 70. let, ale nejsou podmínkou. Pro hosty večírku je připraven wellcome drink, půlnoční přípitek a tzv. „snack“, tj. něco k zakousnutí.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

SILVESTR Oldies Hippie Carneval

hraje DJ Tim  

Rok se s rokem sešel a máme tu velkolepý Silvestr v klubu Mersey plný skvělé hippie hudby. Vítány jsou oblečky ve stylu 60. a 70. let, ale nejsou podmínkou. Pro hosty večírku je připraven wellcome drink, půlnoční přípitek a tzv.„snack“, tj. něco k zakousnutí.

Oblíbená akce Oldies Party, které v rámci pravidelného programu patří každý čtvrtek, má v klubu Mersey tradici již 17 let. Stylově je akce laděná do hippie rocku let 60. a 70., uslyšíte tedy songy od kapel The Who, Doors, Rolling Stones,Janis Joplin, Davida Bowieho,Beatles, Jimmyho Hendrixe,Iggy Popa, T Rexe, Pretenders, Patti Smith, ale i osmdesátky a The Cure, Depeche Mode či trochu funky disca.
Nehraje se Michal David, Habera, Kabát ani Eláni. Naše Oldies Party je ortodoxní a bez kompromisů:)

Mersey Oldies Party https://www.facebook.com/pages/Mersey-Oldies-Party/339306132819598

Mersey klub https://www.facebook.com/pages/Mersey-klub-Brno/149025198548565

Pořadatel: http://www.mersey.cz

Facebook