Silvestr v Hany Bany

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Silvestr / Novoroční akce. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Výhodný nákup

Cena: vstupné se bude postupně zvyšovat

Around The World - Tato Specialní noc si zaslouží to nejlepší. Jako již tradičně Vás v Hany Bany čeká "Cesta kolem světa". Tato akce se stala jednou z největších festivalových silvestrovských akcí v Praze.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Around The World

Tato Specialní noc si zaslouží to nejlepší. Jako již tradičně Vás v Hany Bany čeká "Cesta kolem světa". Tato akce se stala jednou z největších festivalových silvestrovských akcí v Praze. Obrovský klub Hany Bany a prostory pražského kongresového centra s kapacitou 6000 lidí, pro tebe připraví jako každý rok 3 tematické stage s více jak  15 mezinárodními DJs! Jsme hrdí na to, že i letos přijali naše pozvání někteří z IBIZA Djs. V klubu budou 3 stage: na kterých tě čekají hudební styly jako Dance, house,  IBIZA elektro, tech house a mnoho dalších. Pro všechny je připraven welcome drink a snack bar s lehkým rautíkem. Samozřejmostí jsou krásné exotické Go Go tanečnice a svůdné hostesky. Vstupte s námi do nového roku ve velkém stylu na párty „Around The World“ – párty na kterou zaručeně nezapomenete!!!

Fotky a videa

Facebook