Excelent Silvestr Night

Excelent Silvestr Night

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Silvestr / Novoroční akce. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Pražské hudební večery: Novoroční koncert

Španělská synagoga, Praha 1

18.01.2018

Cena: 395 Kč, VIP: 1.405 Kč

Rok s rokem se opět sešel a každý z nás už přemýšlí, kde bude letos slavit příchod Nového roku. Máme pro vás dobrou zprávu, protože už nad tím nemusíte přemýšlet! Stačí se podívat co se pro vás chystá v Paláci Akropolis a hned máte jasno, že tam chcete být.

VIP vstupenka umožňuje přístup do VIP zóny na balkóně nad velkým sálem. V ceně vstupenky je speciální welcome drink, opulentní raut a láhev sektu na půlnoční přípitek. VIP prostor bude vybaven barem s nabídkou lahvové 11 excelent a výběrem alko i nealko nápojů.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Rok s rokem se opět sešel a každý z nás už přemýšlí, kde bude letos slavit příchod Nového roku. Máme pro vás dobrou zprávu, protože už nad tím nemusíte přemýšlet! Stačí se podívat co se pro vás chystá v Paláci Akropolis a hned máte jasno, že tam chcete být. Stejně jako loni, se můžete těšit na dvě stage, kvalitní hudbu, video mapping, přátelskou atmosféru, welcome drink + všechny slečny, které dorazí do půlnoci mají vstup ZDARMA.

Excelent stage vám nabídne: Ohm Square special DJ set (Jan2, Charile One + perkusionista), Hector Lopéz (SPA) House of Samba (special live drum show by Miloš Vacík & Tam Tam Batacuda drummers feat DJ Mr. Funky Machine), DJ Loutka, Hive5Live a Bazooka Joe. Na Excelent stage zažijete neopakovatelnou hudební a vizuální show, která se bude držet v rytmu ghetto-funku, house a tech-house music v doprovodu živých muzikantů a na second stagi se těšte na tu nevytříbenější selekci funkových, breakových a soulových desek, od předních českých djs.

O Funk stage(divadelní bar) se postará veselá partička našich rezidentních djs: Cabaret Manana (Orisha & Pocoloco), Goldstar, Cashmeer, Skywalker a Mr.Ultrafino Sečteno a podtrženo, připravte se na neopakovatelnou oslavu Nového roku, která vám ještě dlouho poté při pouhé vzpomínce vykouzlí blažený úsměvem na tváři.

Facebook