Zuzana Lapčíková Quintet - Písně adventu a vánoc

Zuzana Lapčíková Quintet - Písně adventu a vánoc

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Vánoční akce. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

speciální nabídka

Cena: 480 - 1.000 Kč

Klubová cena: Sleva 10% pro členy Ticketpro klubu. Jak získat klubovou cenu?

ČESKÉ DOTEKY HUDBY 2012. Od 29.11.2012 od 9 hodin máte možnost zakoupit vstupenky za zvýhodněnou cenu. Tato nabídka je omezena počtem dostupných vstupenek, proto s nákupem neváhejte.

AKCE 1+1 ZDARMA OD 29.11. od 9 hodin do vyprodání limitované kapacity vstupenek.

 

Změna místa konání. Původně Rudolfinum, nyní Pražská křižovatka. Děkujeme za pochopení. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

 

Z hudební řady Crossover, jazz, folk music.

 

„MARIJA PANNA PŘEČISTÁ“ – PÍSNĚ ADVENTU A VÁNOC

ZUZANA LAPČÍKOVÁ QUintet

HUDBA VÁNOČNÍ PRAHY / MUSIC OF CHRISTMAS PRAGUE

MIMOŘÁDNÝ KONCERT  / EXTRAORDINARY CONCERT

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Písně a koledy jsou povětšinou ze sbírek moravských lidových písní či moravských kancionálů, u některých je původ zahalen tajemstvím. Řada písní je vlastní tvorba Zuzany Kapříkové. Koncert propojuje lidovou a umělou hudbu zcela ojediněle. Autorka projektu říká „ V tomhle samozřejmě člověka vždycky směřuje vkus. Z alba znějí například písně pocházející z Komenského kancionálu. Říkala jsem si: toto je přesně ten jeden jediný dílek, který mi v logice mého řazení do profánní mše chybí, ten tam musí být! Pocházejí z doby, kdy byly velmi intenzivně používané a velice často se praktikovaly při mších. Nevím, jestli můžeme tenhle repertoár považovat za hudbu „vyšší“ nebo naopak tím, že byl tak často používaný, za lidový. Každopádně byl zlidovělý. To prolínání je přirozené. „

Fotky a videa

Facebook