Vánoční koncert Kühnova dětského sboru

Vánoční koncert Kühnova dětského sboru

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Vánoční akce. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Kouzelné vánoce aneb Já nejsem Ježíšek ale Kožíšek

Divadlo kouzel, Líbeznice u Prahy

19.11.201731.12.2017

Great Organ Music

Kostel Nejsvětějšího Salvátora, Praha 1

19.11.201708.01.2018

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

VÁNOČNÍ KONCERT KÜHNOVA DĚTSKÉHO SBORU

Koncert k 75. výročí spolupráce Kühnova dětského sboru s Národním divadlem Kühnův dětský sbor patří dlouhá léta k neodmyslitelným uměleckým partnerům Národního divadla. Tato spolupráce začala již v roce 1936 – shodou okolností při inscenaci Her o Marii Bohuslava Martinů, v jejichž současném nastudování tento vynikající český dětský sbor rovněž účinkuje. Za dlouhou dobu spolupráce prošla Kühnovým dětským sborem celá řada generací nejmladších zpěváků, bez jejichž účasti si Janáčkovy Příhody lišky Bystroušky, Bizetovu Carmen, Dvořákova Jakobína a další – a nejen operní – inscenace v Národním divadle nelze představit.

Kühnův dětský sbor & hosté

Sbormistr: Jiří Chvála

Facebook