United Vánoční koncerty

United Vánoční koncerty
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Monika Načeva a Michal Pavlíček, Lanugo, Lenka Dusilová

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Vánoční akce. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

speciální nabídka

Cena: Na tuto akci si můžete zakoupit vstupenky na jednotlivé koncerty á 250 Kč nebo Celovečerní vstupenku á 450 Kč platnou na všechny 3 koncerty.

Monika Načeva a Michal Pavlíček, Lanugo, Lenka Dusilová

Na tuto akci si můžete zakoupit vstupenky na jednotlivé koncerty á 250 Kč nebo celovečerní vstupenku á 450 Kč platnou na všechny 3 koncerty.

 

Program koncertu:

18:00 MONIKA NAČEVA a MICHAL PAVLÍČEK

19:30 LANUGO

21:00 LENKA DUSILOVÁ

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Monika Načeva a Michal Pavlíček

Tato dvojice je především díky procítěnému výrazu Načevy a Pavlíčkově nezaměnitelné kytaře velmi výraznou složkou české hudební scény. Poprvé se profesně setkali v roce 1994 na debutovém albu Načevy „Možnosti tu sou..“, o třináct let později se jejich hudební cesty opět spojily na desce Mami.

Lanugo

Formace Lanugo, která stejnojmenné debutové album vydala v roce 2009, je nepřehlédnutelná právě svou multižánrovostí, pohybuje se totiž na pomezí moderního popu, jazzu a soulu s jemnými prvky elektroniky. Za druhé album „Lanugo, 2011“ kapela získala nominaci na cenu Apollo. Jejich neotřelé hubení vyjádření si můžete poslechnout také na loňské desce, či na letošní reedici na bonusovém vinylu. 

Lenka Dusilová

Lenka Dusilová je významná česká muzikantka, která byla několikrát zvolena zpěvačkou roku. Rodačka z Karlových Varů začala se svou hudební kariérou již v deseti letech, později sklízela úspěchy coby frontmanka kapely Sluníčko. S Davidem Kollerem založila skupinu Pusa a ve spolupráci s významnými českými hudebníky pokračovala i poté, co se vydala na vlastní hudební dráhu. Sólo vystoupí i na koncertě v rámci UNITED PACOOL MARKETU.

Fotky a videa

Facebook