Gospel night turné

Gospel night turné

1+1 zdarma

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Vánoční akce. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jedinečné gospelové turné s názvem Gospel Night ve vlastním aranžmá zpěvačky Leony Gyongyosi. Jedná se o vánoční gospelové koncerty po celé České republice se spoustou pozvaných hostů .

Speciální nabídka!

Od 1.12. do 6. 12. 2015 speciální sleva na Gospel Night Turné!

2 vstupenky za cenu jedné!

 

Změna začátku koncertu v Praze: původní čas 19:00, nyní 19:30 hodin. Děkujeme za pochopení.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

LEONA GYONGYOSI vás zve na GOSPEL NIGHT tour

Jedinečné gospelové turné s názvem Gospel Night ve vlastním aranžmá zpěvačky Leony Gyongyosi. Jedná se o vánoční gospelové koncerty po celé České republice se spoustou pozvaných  hostů.

Provázet koncerty vás bude moderátorka Veronika Farářová Sasková.

 

Informace k jednotlivým koncertům:

Most

Přijďte na vánoční gospelový koncert zpěvačky Leony Gyongyosi s názvem Gospel Night v Mostě- Přijďte si užít jedinečný gospelový koncert ve vlastním aranžmá zpěvačky Leony Gyongyosi v doprovodu sboru PS 2 a spoustou pozvaných hostů jako Jaro Smejkal, Petra Hapková, Jan Bendig, Gygy, Mario Franklina Elis. Večerem vás bude provázet moderátorka Veronika Farářová Sasková. Těšíme se na vás v Brně.

Česká Lípa

Přijďte na vánoční gospelový koncert zpěvačky Leony Gyongyosi s názvem Gospel Night do Augustiniánského kláštera v České Lípě. Přijďte si užít jedinečný gospelový koncert ve vlastním aranžmá zpěvačky Leony Gyongyosi v doprovodu sboru PS 2 a spoustou pozvaných hostů jako Petr Kutheil, Petra Hapkova, Jaro Smejkal, Jan Bendig, Gygya Elis. Večerem vás bude provázet moderátorka Veronika Farářová Sasková. Těšíme se na vás v Brně.

 

Slevy jsou platné na koncerty, vyjma pražského koncertu. Pro možnost 20% slevy na vstupné si stáhněte JO kartu na www.jomagazin.cz nebo na www.happyfeed.com a uplatněte váš slevový kód s kupónem.

Text k okénku se slevou: „Zde prosím uplatněte Vaší 20% slevu z kupónu JO karty zadáním kódu z Vašeho kupónu.“

 

VIDEO: https://www.youtube.com/results?search_query=leona+gyongyosi

Fotky a videa

Facebook