Alice Konečná: Vánoční koncert

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Vánoční akce. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Mimořádný zážitek – Vánoční koncert Alice Konečné s Filharmonií Bohuslava Martinů ve zlínském Kongresovém centru, hosté Slza, Mirka Miškechová, 80’s Faktory a Pavlína Senić.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V letošním roce Vás agentura EMP MUSIC,s.r.o. zve již po 15. na mimořádný Vánoční koncert Alice Konečné, který se uskuteční 8.12.2015 v Kongresovém centru ve Zlíně za doprovodu Symfonického orchestru Bohuslava Martinů a kapely 80‘s faktory, pod vedením Viktora Kozánka. Jako hosté vystoupí jeden z nevětších objevů popové scény, skupina Slza, stoupající hvězdička Mirka Miškechová a operní pěvkyně Pavlína Senić. Večerem vás bude provázet Martin Hrdinka.

Fotky a videa

Facebook