Reprezentační ples Univerzity Karlovy

Reprezentační ples Univerzity Karlovy

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ples / Taneční párty. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Počtvrté se 12. ledna 2018 uskuteční Reprezentační ples Univerzity Karlovy a opět v překrásných prostorách Paláce Žofín.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Počtvrté se 12. ledna 2018 uskuteční Reprezentační ples Univerzity Karlovy a opět v překrásných prostorách Paláce Žofín.


Ples bude letos výjimečný a tématický. V roce 2018 oslavíme 100 let od vzniku Československa a 25 let od vzniku České republiky. A i toto výročí si připomeneme na univerzitním plese.

Na plese vystoupí například Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK, David Koller, Mydy Rabycad, Ondřej Ruml a studentské kapely.
Moderace se ujme A. Hemala.

Těšit se můžete na tradiční tombolu. Další podstatné informace se dozvíte v průběhu následujícího měsíce.

Fotky a videa

Facebook