International Students Ball, Mega Star - Ruki Vverh!

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ples / Taneční párty. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

76. Reprezentační zahradnický ples

Žofín, Praha

09.02.201810.02.2018

XXVII. Reprezentační letecký ples

Lucerna - Velký sál, Praha

10.02.2018

Mezinárodní Studentský Ples. Je největší a nejprestižnější ples mezi studenty a univerzitami v Praze, který se pořádá už po páté za sebou. V tomto roce Mezinárodní Studentský Ples bude probíhat 12. března 2016 v nejkrásnějším paláci Prahy - Žofín.

Více informaci zde: http://www.megaakce.com/

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Mezinárodní Studentský Ples

Je největší a nejprestižnější ples mezi studenty a univerzitami v Praze, který se pořádá už po páté za sebou. Ples je pro 1300 návštěvníků a 300 VIP hostů. V tomto roce Mezinárodní Studentský Ples bude probíhat 12. března v nejkrásnějším paláci Prahy - Žofín.

Hlavním hostem večera bude - hudební skupina "Ruki Vverh"! Ano, čtete správně - naším speciálním hostem v tomto roce je sólo zpěvák legendární hudební skupiny "Ruki Vverh" Sergej Žukov! Zmeškat takovou šanci, vidět, slyšet, a naplno se odvázat na světoznámé hity přímo v centru Prahy, v jednom z nejznámějších paláců České republiky, je prostě nemožné!

 

Hosty večera jsou:

Orchestr Big Band Biskupská.

Beatles Revival Band - velkolepá revival kapela, jedna z nejúspěšnějších evropských revival skupin - vystupuje od roku 1996 a má za sebou více než 1700 úspěšných koncertů.

Vjacheslav Korsak - je obrovskou hvězdou a důležitým hostem plesu - sympaťák s úžasným hlasem. Jeviště je pro Slavu Korsaka jako stvořené, což dokázal při soutěží "Ukrajina má Talent" kde se probojoval až do finále, následně navázal šňůru a procestoval na svých koncertech celou Ameriku.

Palác, který byl postaven v renesančním stylu, je uměleckým provedením, a nachází se v centru Prahy. Místo provedení tohoto plesu nebylo vybráno náhodou, protože tento palác se nachází na ostrově s romantickým parkem okolo, odkud je vidět nádherné panorama na historickou Prahu. Večerní program bude probíhat ve dvou hlavních sálech, s bohatě zdobenými interiéry, Mezinárodní Studentský Ples vám věnuje nezapomenutelné okamžiky a přenese Vás do doby opravdové romantiky, ocitnete se na pravém plese v krásném paláci. Program byl harmonicky sestaven z klasických tradic evropského aristokratického plesu, a uchvacující moderní elementy kultury. Mezinárodní Studentský Ples bude probíhat zároveň ve dvou sálech paláce s volným přístupem a návštěvy obou programů. Plesu se zúčastní známe politické osobnosti, diplomaté různých zemí, vedení českých a mezinárodních vzdělávacích organizací, podnikatelé a představitelé velkých firem z různých zemí, a masmédia.

Hlavním organizátorem večera je Mezinárodní Svaz Mládeže, který už několik let se zabývá organizací velkých akcí, zaměřené na rozvoj kulturních, vzdělávacích, sportovních, humanitárních a jiných kontaktů mezi mladými lidmi z různých zemí, s cílem rozšíření mezinárodní kulturní výměny, prohloubení přátelství a vzájemného porozumění. Mezinárodní Svaz Mládeže po dobu 9 let je organizátorem KVN - Pohár Prahy, spolu s televizní společností AMIK a hvězdami nejvyšší ligy KVN

V tento den 12.3.2016 v budově paláce Žofín (kde se uskuteční ples) v čase od 10:00 do 15:30 bude probíhat International Educational Fair - Mezinárodní Vzdělávací Veletrh. Studenti, kteří se zúčastní tohoto vzdělávacího veletrhu, budou mít jedinečnou možnost se sejít s představiteli světoznámých univerzit a jazykových škol, a z první ruky zjistit podrobné informace o studijních programech, stážích, speciálních nabídkách, grantech, program dvojitý diplom a zjistit o nových možnostech studia v zahraničí a v České republice

PROSÍME O POZORNOST!

Z důvodu omezené kapacity, je potřeba účast na Vzdělávacím Veletrhu bezplatně registrovat na tomto odkazu

http://megaakce.com/workshop-reg.php

Po registraci dostanete potvrzení na e-mail, které si prosím vytiskněte, to bude potvrzení o Vaši účasti na Vzdělávacím veletrhu. Pro školy, které se chtějí zúčastnit tohoto veletrhu, prosím kontaktujte emailem abroad@eurostudy.cz. 12 BREZNA 2016

Budeme se na Vás těšit ! Zahájení

Fotky a videa

Facebook