Benefiční tančírna StarDance

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ples / Taneční párty. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Ples VŠFS a Bankovní akademie

Monika Absolonová, Septet Plus Orchestr Dalibora Kaprase, Alena Přibylová and her Longhairs

Žofín, Praha

06.01.2018

Česká televize zve všechny fanoušky StarDance na večer plný tance a zábavy, který se uskuteční v úterý 24.11.2015 ve Slovanském domě v Praze. Veškerý zisk z prodeje vstupenek obdrží Centrum Paraple.

Dress Code: Creative Black Tie (aneb společenský oděv je vyžadován, avšak pravidla nejsou tak striktní a lze více projevit vlastní osobnost)

 

Rezervace na tuto akci nejsou povoleny, děkujeme za pochopení.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Benefiční tančírna StarDance – přijďte tančit pro Paraple

Česká televize zve všechny fanoušky StarDance na večer plný tance a zábavy, který se uskuteční v úterý 24. listopadu od 19:00 ve Slovanském domě v Praze. Veškerý zisk z prodeje vstupenek obdrží Centrum Paraple, a tak se všichni přítomní budou nejen skvěle bavit, ale také přispějí na dobrou věc. Programem provede Marek Eben a vystoupí vybraní soutěžící z předešlých řad StarDance, kteří zatančí a pomůžou hostům zvládnout základní kroky společenských tanců.  To vše za doprovodu skvělé Moondance Orchestra Martina Kumžáka. Mimo to mezi hosty budou i současní soutěžící StarDance a celý večer zakončí skvělí DJs Swing Thing & Papa Django se svojí elektro swingovou show.

Fotky a videa

Facebook