Benefiční tančírna StarDance

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ples / Taneční párty. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Ples Czech Top 100

Jan Smigmator, Miro Žbirka, Michal David

Žofín, Praha

20.01.2018

76. Reprezentační zahradnický ples

Žofín, Praha

09.02.201810.02.2018

Česká televize zve všechny fanoušky StarDance na večer plný tance a zábavy, který se uskuteční v úterý 24.11.2015 ve Slovanském domě v Praze. Veškerý zisk z prodeje vstupenek obdrží Centrum Paraple.

Dress Code: Creative Black Tie (aneb společenský oděv je vyžadován, avšak pravidla nejsou tak striktní a lze více projevit vlastní osobnost)

 

Rezervace na tuto akci nejsou povoleny, děkujeme za pochopení.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Benefiční tančírna StarDance – přijďte tančit pro Paraple

Česká televize zve všechny fanoušky StarDance na večer plný tance a zábavy, který se uskuteční v úterý 24. listopadu od 19:00 ve Slovanském domě v Praze. Veškerý zisk z prodeje vstupenek obdrží Centrum Paraple, a tak se všichni přítomní budou nejen skvěle bavit, ale také přispějí na dobrou věc. Programem provede Marek Eben a vystoupí vybraní soutěžící z předešlých řad StarDance, kteří zatančí a pomůžou hostům zvládnout základní kroky společenských tanců.  To vše za doprovodu skvělé Moondance Orchestra Martina Kumžáka. Mimo to mezi hosty budou i současní soutěžící StarDance a celý večer zakončí skvělí DJs Swing Thing & Papa Django se svojí elektro swingovou show.

Fotky a videa

Facebook