International student's ball

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ples / Taneční párty. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Největší pořádaný Mezinárodní Studentský Ples s místem konání v paláci Žofín, kde proběhne setkání mezi studenty a absolventy ze všech koutků světa. s představiteli světových univerzit.

https://www.facebook.com/events/1513431162250671/

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Mezinárodní Svaz Mládeže ve spolupráci s hlavními vysokými školami Španělska, Švýcarska, Kanady, Anglie a Spojených států společně s nejlepšími státními univerzitami České republiky, Vás zve na největší Mezinárodní Studentský Ples konaném v nádherném novorenesančním paláci Žofín, nacházející se na známém Slovanském ostrově přímo v centru Prahy.

Největší pořádaný Mezinárodní Studentský Ples s místem konání v paláci Žofín, kde proběhne setkání mezi studenty a absolventy ze všech koutků světa. s představiteli světových univerzit.

Večerní program

* Moderátoři
* Hudební orchestr Paláce Žofín
* David Kraus
* Saxofonistka Andrea Fraš
* Beatles Revival Band
* Real Influence
* Dj Sava a mnoho dalších skvělých hostů.

Studenti a zájemci se mohou před zahájením plesu zúčastnit „education workshops, kde zjistíte o nových unikátních „double degree“ v České Republice, a levnějším vzdělávaní v zahraničí. Zde se můžete seznámit s představiteli těchto univerzit, zeptat se na dotazy, které Vás budou zajímat,a hlavně zjistit informace o těchto programech.

 

Drazí přátelé a hosté,
Kromě zajímavého překvapení pro Vás, které držíme pevně v tajemství, zde pro Vás zveřejňujeme oficiální program Mezinárodního Studentského Plesu který proběhne 24. března 2015 !

 

Program Velký sál:
19:00 Slavnostní zahájení plesu
19:30 Orchestr Paláce Žofín
22:00 Oficiální uvítání hostů moderátory
22:10 Oficiální projev
22:20 Český zpěvák David Kraus
23:20 Beatles Revival Band
00:00 Vyacheslav Korsak
01:00 Beatles Revival Band
01:30 Ukončení plesu

 

Program Malý sál:
19:30 Slavnostní otevření paláce Žofín a zahájení plesu
20:00 DJ Ruslan Sava
21:30 Real Influence Band
22:10 Andrea Fraš Saxo
23:00 Real Influence Band
00:00 Dj Ruslan Sava + Gogo Dancer
01:30 Ukončení plesu

Facebook