Swingový ples

Swingový ples

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ples / Taneční párty. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

76. Reprezentační zahradnický ples

Žofín, Praha

09.02.201810.02.2018

XXVII. Reprezentační letecký ples

Lucerna - Velký sál, Praha

10.02.2018

Cena: 200 Kč, vstup ve společenském oděvu.

Po roce se opět koná v klubu Mersey v Brně Swingový ples s fantastickou skupinou Django Jet a známým electroswingovým djem Liquidem A. Čeká Vás noc plná swingové hudby, tombola pro nadaci Človíček, míchané koktejly, prvotřídní víno, tanec a zábava.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Swingový ples

Live: Django Jet

DJ Liquid A 

Po roce se opět koná v klubu Mersey v Brně Swingový ples s fantastickou skupinou Django Jet a známým electroswingovým djem Liquidem A.

Brněnská kapela Django Jet hraje taneční swing 30.-50.let . V repertoáru najdete především české a francouzské swingové vypalovačky, proložené temperamentními gypsy-jazzovými standardy, po vzoru Django Reinhardta a jeho Hot Club de France. Kromě hlavní zpěvačky, šarmantní Marie Gilbertové, se ve zpěvu střídají tři další výteční vokalisté. Většina kapely se navíc aktivně věnuje swingovému tanci, takže to, že muzika bude mít “ten správný swing“ je zaručeno.

Formace se představí ve složení: Janek Čarek - kytara, zpěv Anetka Řičařová – housle, Martin Lauer - kytara, zpěv Marie Gilbertová – zpěv, Jarek Panuš – basa.

DJ Liquid A patří k nejzkušenějším djům v ČR, začínal v devadesátých letech v legendárních klubech Roxy, XT3, Punto Azul atd. Dj Liquid A je průkopníkem freestylového hraní. V jeho setech dnes najdete brazilskou hudbu, latino, vintage reggae, acid jazz, dub, funk, electro swing, soul, rare groove, weird pop – podle místa hraní a atmosféry.

Čeká Vás tedy noc plná swingové hudby, tombola pro nadaci Človíček, míchané koktejly, prvotřídní víno, tanec a zábava.

Odkazy:

https://www.facebook.com/pages/Django-Jet/1397299427160073

Pořadatel: http://www.mersey.cz

Fotky a videa

Facebook