Dvorní ples královny Antoinetty

Dvorní ples královny Antoinetty

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ples / Taneční párty. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Ples Czech Top 100

Jan Smigmator, Miro Žbirka, Michal David

Žofín, Praha

20.01.2018

76. Reprezentační zahradnický ples

Žofín, Praha

09.02.201810.02.2018

Na vědomost se dává, že Marie Antoinetta, francouzská královna přijíždí do svého nového sídla - paláce Hybernia  na dvorní ples u příležitosti svého nástupu na český muzikálový trůn.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

 

Na vědomost se dává, že Marie Antoinetta, francouzská královna přijíždí do svého nového sídla - paláce Hybernia  na dvorní ples u příležitosti svého nástupu na český muzikálový trůn. Staňte se na jeden večer dvořany a uvítejte spolu s námi Antoinettu v doprovodu krále Ludvíka XVI., představitelů dalších rolí a tvůrců původního českého muzikálu, který opanuje jeviště Divadla Hybernia už 9. 4. 2014.

Ples začíná 16. ledna 2014 v 19:30 hodin a slavnostně jej zahájí Antoinetta při svém vůbec prvním veřejném vystoupení.

Večerem vás bude provázet konferenciér Marek Libert. K tanci a poslechu bude hrát Septet Plus Orchestra Dalibora Kaprase, 9ti členný taneční orchestr, který zahraje hity populární hudby, latinsko-americké rytmy, jazz, swing i světové evergreeny. Sešli se v něm sólisté Orchestru Karla Vlacha, big-bandu Felixe Slováčka a Hudby hradní stráže. Pravidelně s ním vystupují sólisté např. Naďa Wepperová, Alenka Průchová, Kateřina Šildová, Dušan Kollár, Jan Čechovský a další.

Facebook