Dvorní ples královny Antoinetty

Dvorní ples královny Antoinetty

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Ples / Taneční párty. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Bloody Sexy Halloween 2017

Výhodný nákup

Forum Karlín, Praha 8

28.10.2017

Ples VŠFS a Bankovní akademie

Monika Absolonová, Septet Plus Orchestr Dalibora Kaprase, Alena Přibylová and her Longhairs

Žofín, Praha 1

06.01.2018

Na vědomost se dává, že Marie Antoinetta, francouzská královna přijíždí do svého nového sídla - paláce Hybernia  na dvorní ples u příležitosti svého nástupu na český muzikálový trůn.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

 

Na vědomost se dává, že Marie Antoinetta, francouzská královna přijíždí do svého nového sídla - paláce Hybernia  na dvorní ples u příležitosti svého nástupu na český muzikálový trůn. Staňte se na jeden večer dvořany a uvítejte spolu s námi Antoinettu v doprovodu krále Ludvíka XVI., představitelů dalších rolí a tvůrců původního českého muzikálu, který opanuje jeviště Divadla Hybernia už 9. 4. 2014.

Ples začíná 16. ledna 2014 v 19:30 hodin a slavnostně jej zahájí Antoinetta při svém vůbec prvním veřejném vystoupení.

Večerem vás bude provázet konferenciér Marek Libert. K tanci a poslechu bude hrát Septet Plus Orchestra Dalibora Kaprase, 9ti členný taneční orchestr, který zahraje hity populární hudby, latinsko-americké rytmy, jazz, swing i světové evergreeny. Sešli se v něm sólisté Orchestru Karla Vlacha, big-bandu Felixe Slováčka a Hudby hradní stráže. Pravidelně s ním vystupují sólisté např. Naďa Wepperová, Alenka Průchová, Kateřina Šildová, Dušan Kollár, Jan Čechovský a další.

Facebook