Dreft Fashion Week 2012 - VŠUP Fashion Show

Dreft Fashion Week 2012 - VŠUP Fashion Show

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Prezentace ateliéru designu a obuvi – Liběna Rochová. Ateliér se pod vedením přední módní návrhářky L. Rochové a V. Novotného zaměřuje na kreativní pojetí oděvu, včetně zpracování obuvi a doplňků.

21.9.: - prezentace ateliéru módní tvorby - Josef Ťapťuch
23.9.: prezentace ateliéru design a obuvi - Liběna Rochová

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Ateliér designu oděvu a obuvi VŠUP

Ateliér se pod vedením přední módní návrhářky Liběny Rochové a Vojtěcha Novotného zaměřuje na kreativní pojetí oděvu, včetně zpracování obuvi a doplňků. Svobodomyslnost a hledání nových konceptů vede k vytváření přesahů do „fashion art“, kdy se oděv stává uměleckým dílem, a umožňuje tak objevit nové přístupy a netradiční zpracování. Řemeslnost a kvalitní zpracování, v oblasti krejčovského i tzv. haute-couture, je zásadou pro vytvoření kvalitního díla. Výtvory, které ateliér představuje, jsou tak nádhernými propracovanými objekty, jež by se nestyděla vystavit ani galerie moderního umění.

Ateliér vychoval řadu našich předních módních tvůrců, kteří se proslavili doma i v zahraničí, z těch současných je to například Ondřej Adámek nebo Jakub Polanka.

Fotky a videa

Facebook