Dreft Fashion Week 2012 - Audi Czech Young Talent

Dreft Fashion Week 2012 - Audi Czech Young Talent

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Přehlídka tvorby mladých talentů.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Přehlídka tvorby mladých talentů:

Michaela Čapková s aktuální kolekcí „line.break“ vycházející z principů výtvarné tvorby Pieta Mondriana. Zvolené materiály jsou odlišného charakteru, člení a rozbíjí geometrické plochy. Využívá kontrast mezi tvrdou plstí a splývavým jemným polyamidovým úpletem, kterým se se snažila modely celkově odlehčit.

Monika Nováková a Lucie Jelínková uvádějí kolekci Awkward. Inspiraci čerpaly u Lisbeth Salanderové, literární a filmové postavy (Muži, kteří nenávidí ženy). Návrhářky dosáhly zajímavého kontrastu použitím netradičního silikonu, nezačištěné kůže, kovovými ostny v kombinaci s jemnými a transparentními materiály a drapériemi.

Veronika Bijoková uvádí kolekci FRAGILE.

Fotky a videa

Facebook