Dreft Fashion Week 2012 - Young talents

Dreft Fashion Week 2012 - Young talents

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Přehlídka tvorby mladých talentů:
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Přehlídka tvorby mladých talentů:

Lenka Štěpánková představuje svoji značku JSEM autorskou kolekcí s názvem Sekvence. Kolekce obsahuje všechny typy oděvů, které nesmí chybět v šatníku žádné ženy. Ženskost, elegance a originalita je umocněna použitými materiály.

Libor Komosný s kolekcí Vertical. Základem jsou citlivě propracované kusy oděvů sledující vztah k lidskému tělu. Žena je v této práci ztvárněna jako pomyslný nosník celého oděvního objektu a také symbol něžnosti vyjádřený v lehkých transparentních látkách. Muž je v kolekci vyjádřen pomocí svrchníků vytvořených ze základů střihů pánských košil, sak a plášťů.

Vladimír Staněk prezentuje autorskou pánskou kolekci obsahující oděv i doplněk. Ústředním motivem je muž současnosti a nové identity, tj. skloubení prvků tradičního odívání muže na počátku 20. století s moderním a sebevědomým mužem současnosti. Kolekce má velmi střízlivý a marketingově přepracovaný námět.

Miroslava Horká představuje aktuální kolekci NEGATIV inspirovanou barevnou perspektivou negativu a mužem. Snažila se do jejich šatníku přinést přijatelné barvy, materiál a střih. Do této kolekce vnáší své vzpomínky,  díky čemu nabraly na síle okamžiku a překvapení a proto je naleznete v nitru každého modelu.

Fotky a videa

Facebook