Dreft Fashion Week 2012 - Dreft Black Card

Dreft Fashion Week 2012 - Dreft Black Card

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jindra Jansová - fashion show. Módní přehlídka vítězky soutěže Dreft Black Card Jindry Jansové. Mladá návrhářka upozornila na sebe již kolekcí na téma "reflexe tradic", která byla prezentována v newyorském Českém centru v roce 2009.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Módní přehlídka vítězky soutěže Dreft Black Card Jindry Jansové. Mladá návrhářka upozornila na sebe již kolekcí na téma "reflexe tradic", která byla prezentována v newyorském Českém centru v roce 2009.

Tématem vítězné kolekce s jednoduchým názvem Basic/Základní je kolekce dámských šatů, které vyjadřují nový pohled na tento typ oděvu. Inspiračním zdrojem se staly základní druhy pánských oděvů a jejich specifické funkční prvky.  

Fotky a videa

Facebook