Dreft Fashion Week 2012 - VŠUP Fashion Show

Dreft Fashion Week 2012 - VŠUP Fashion Show

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Prezentace ateliéru módní tvorby - Josef Ťapťuch. Ateliér vychoval řadu našich předních módních tvůrců, kteří se proslavili doma i v zahraničí, z těch současných je to například Pavel Ivančic.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Ateliér módní tvorby byl založen roku 1949 jako ateliér Oděvního výtvarnictví a za dobu jeho existence ho vedlo mnoho významných módních tvůrců, jejichž úkolem bylo připravit budoucí návrháře pro oděvní průmysl. V současnosti ateliér vede Josef Ťapťuch, který rovněž přednáší na pařížské módní škole Formand a spolupracoval s módními domy Jean Patou, Courregges, Paco Rabane, Helena Rubinstein, Pierre Cardin a další, a Miroslav Sabo, mimo jiné autor ceněných kostýmů pro operu Elektra.

Ateliér vychoval řadu našich předních módních tvůrců, kteří se proslavili doma i v zahraničí, z těch současných je to například Pavel Ivančic.

Fotky a videa

Facebook