Dívka České republiky 2016 - Finálový galavečer

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Výhodný nákup

Finálový galavečer soutěže Dívka České republiky se letos uskuteční v brněnském Boby centru v úterý 27. 9. 2016 v 19.30.

Vstupenky v ceně 300 Kč dospělí a 150 Kč děti do 15 let jsou k dispozici od 27. 7. do 22. 9. 2016 v síti Ticketpro.

Na místě vyjde lístek na 400 a 200 Kč.Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Finálový galavečer soutěže Dívka České republiky se letos uskuteční v brněnském Boby centru

Finálový galavečer sedmého ročníku soutěže Dívka České republiky – Hledáme sympatickou sportující slečnu, se uskuteční v úterý 27. 9. 2016 v 19.30 v Boby centru v Brně. Součástí finálového galavečera bude nejen soutěž osmi krásných finalistek hlavní kategorie ve věku 16-22 let a malých Princezen ve věku 7-9 let, ale také vystoupení zpěváků Marka Ztraceného a Pavla Callty.

Večer moderuje Ondra Urban, v porotě zasednou kromě zástupců organizátorů soutěže a partnerů také významní hosté, mimo jiných i patronka letošního ročníku soutěže, herečka Andrea Kerestešová.

Soutěž Dívka České republiky nese podtitul Hledáme sympatickou sportující dívku. Přihlásit se do ní tedy mohou nejen aktivní sportovkyně, ale i dívky, pro které je sport a pohyb přirozenou součástí života. Tím se odlišuje a je jiná oproti klasickým soutěžím krásy. Soutěž má dvě hlavní kategorie. Princezna České republiky, která je určena pro dívky od 7 do 9 let, a Dívka České republiky, ve které soutěží slečny ve věku od 16 do 22 let.

Patronkou soutěže a zároveň tváří akce je herečka Andrea Kerestešová, záštitu nad letošním ročníkem převzali místostarosta města Blanska Jiří Crha a europoslanec Tomáš Zdechovský.

Facebook