Unique Fashion Week: Black Card

Unique Fashion Week: Black Card

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

BLACK CARD s vlasovou exhibicí Fanck Provost Módní přehlídka Barbora Kubíčková, Denisa Dovalová
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

BLACK CARD s vlasovou exhibicí Fanck Provost Módní přehlídka Barbora Kubíčková, Denisa Dovalová

Historicky čtvrtou vítězkou soutěže mladých talentů Black Card se stala pro rok 2015 Barbora Kubíčková. Vítězná kolekce King Size je důkazem, že na velikosti nezáleží. Inspirací kolekce je nadrozměrné umění a instalace veřejných prostorů města. V rámci přehlídky Black Card uvidíme exkluzivní představení kolekce S/S15, loňské výherkyně Denisy Dovalové, která soutěž Black Card ohromila svou podzimní kolekcí Cultural Chaos. Tyto dvě módní přehlídky budou doplněny vlasovou exhibicí Franck Provost, který slaví 40.výročí značky.

Facebook