Unique Fashion Week: Czech Fashion Accelerator

Unique Fashion Week: Czech Fashion Accelerator

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Networking Space pro mladé talenty české a slovenské módy, módní přehlídky ateliérů a fashion talks
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Networking Space pro mladé talenty české a slovenské módy, módní přehlídky ateliérů a fashion talks se zajímavými osobnostmi.
V sobotu 26.9. od 12:00 se můžete těšit na čtyřhodinový blok plný přehlídek a zajímavých hostů, kterými jsou např. Ladislav Blažek, zakladatel a majitel pánské značky Blažek, bratři Rossovi, kteří Vás jistě omámí svým italským šarmem a povídáním o značce Diesel.

Facebook