Unique Fashion Week: Exclusive Party Perrier

Unique Fashion Week: Exclusive Party Perrier

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Red Room Party
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Red Room party je světový koncept bratrů Rosso.
Stefano a Andrea jsou synové Renza Rosso majitele vlastnící světové módní značky např. Diesel, Maison Margiela, Marni, Victor&Rolf.; Praha se stane po Miláně, Moskvě, Tokiu a Pekingu další světovou destinací, která bude hostit tuto exkluzivní party. O hudbu se postarají mezinárodní DJ ALE FLOWER a DJ BANO. Součástí programu bude vystoupení Prague Burlesque.
Limitovaná edice vstupenek – pátek od 22:00 v theatre a cafe Le Royal.

Facebook