Unique Fashion Week: Exclusive evening VIP Cocktail Forbes

Unique Fashion Week: Exclusive evening VIP Cocktail Forbes

VIP Cocktail Forbes

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Forbes and Czech Fashion Designers VIP

Výtěžek z prodeje limitovaného počtu vstupenek bude věnován nadaci Happy Hearts Fund Petry Němcové.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Cocktail Forbes and Czech Fashion Designers módní přehlídka
Tato výjimečná módní přehlídka, která se letos poprvé bude konat v prostorách Florentina, je každoročně jednou z divácky nejoblíbenějších akcí Unique Fashion Week.
Představí se Vám jen to nejlepší, co český módní trh nabízí. Nenechte si ujít konfrontaci módních návrhářek: Beata Rajska, Ivana Mentlová, Jitka Klett a Klára Nádemlýnská. Ve středu 23. 9. ve 20:00 v prostorách Florentina.
Výtěžek z prodeje limitované edice vstupenek na exkluzivní večery putuje na nadaci Happy Hearts Fund Petry Němcové.

Facebook