Česká Miss 2015

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Galavečer jedenáctého ročníku jediné národní soutěže krásy Česká Miss 2015 v prostorách Forum Karlín v Praze dne 28. března 2015. V hlavní roli se představí všech deset finalistek. Poprvé v historii soutěže máte možnost zúčastnit se finálového večera a být u zvolení České Miss 2015.

VIP vstupenky

Zahrnují vstup na VIP afterparty, která proběhne v prostorách Forum Karlín po skončení přímého přenosu

 

Ostatní pokyny

Vzhledem k tomu, že se jedná o přímý přenos, je nutné být na svých místech do 19:30 hodin. Pokud se nedostavíte do 19:45 hodin, ztrácíte nárok na Vaše místo.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Galavečer jedenáctého ročníku jediné národní soutěže krásy Česká Miss 2015 v prostorách Forum Karlín v Praze dne 28. března 2015.

V hlavní roli se představí všech deset finalistek. Poprvé v historii soutěže máte možnost zúčastnit se finálového večera a být u zvolení České Miss 2015.

Moderátory letošního ročníku budou Libor Bouček a Leoš Mareš.

Fotky a videa

Facebook