Galavečeře s Petrou Němcovou

Galavečeře s Petrou Němcovou

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

UNIQUE FASHION WEEK - Charitativní Gala Dinner Happy Hearts Fund s Petrou Němcovou Petra Němcová s Happy Hearts Fund a Dobrý Anděl Vás srdečně zvou na charitativní Gala večeři, která se uskuteční v pátek 12.9.2014.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Charitativní Gala Dinner Happy Hearts Fund s Petrou Němcovou

Petra Němcová s Happy Hearts Fund a Dobrý Anděl Vás srdečně zvou na charitativní Gala večeři, která se uskuteční v pátek 12. září od 20:00 hodin. Cílem tohoto večera je získání finančních prostředků na výstavbu konkrétní školy. Možnost zakoupení vstupenek a stolů do 31. srpna 2014. Cena 1 místa: 12 000,- Kč, 50% výtěžku z prodeje míst jde na www.happyheartsfund.org.

Facebook