Zuzana Kubíčková

Zuzana Kubíčková

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

UNIQUE FASHION WEEK - Autorská přehlídka návrhářky Zuzany Kubíčkové, dámy, která se nebojí být jiná, otevírá své pojetí podzimu a zimy 2014/15. Hosté se mohou těšit na přehlídku lehkosti. V době minimalismu Zuzana pozvedne výšivky, když většina tvoří šaty, pracuje na kolekci prádla!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Autorská přehlídka návrhářky Zuzany Kubíčkové, dámy, která se nebojí být jiná, otevírá své pojetí podzimu a zimy 2014/15 v sobotu 13. září od 18:00 hodin ve Slovanském domě. Hosté se mohou těšit na přehlídku lehkosti. V době minimalismu Zuzana pozvedne výšivky, když většina tvoří šaty, pracuje na kolekci prádla!

Facebook