Tatiana – autorská módní přehlídka

Tatiana – autorská módní přehlídka

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Módní přehlídka / Soutěže krásy. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

UNIQUE FASHION WEEK - První dáma české módy představí svou podzimní kolekci, která se nese v duchu moderního minimalismu, zajimavě střižených tvarů a barev. Návštěvníci potěší své oko od variací kostýmů po večerní garderóbu. Nadcházející kolekce TATIANA by
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

První dáma české módy představí svou podzimní kolekci, která se nese v duchu moderního minimalismu, zajimavě střižených tvarů a barev. Návštěvníci potěší své oko od variací kostýmů po večerní garderóbu. Nadcházející kolekce TATIANA by Taťána Kovaříková otevírá své taje v sobotu 13. září od 19:00 hodin ve Slovanském domě!

Facebook